پروتز مو

Dandruff men hair
شوره سر
مارس 14, 2019
hair treatment
راز مراقبت از مو
مارس 17, 2019
Show all
hair porotez men

hair porotez men

پروتز مو

ما برای بدست آوردن حس زیبایی و رضایت از ظاهر خود مخصوصا کم پشتی موهایمان، دست به عملهای زیبایی زیادی میزنیم. ما به شما روشی را پیشنهاد کردیم به نام ترمیم مو . ترمیم مو روشی است که پروتز مو با موهای کاشته شده طبیعی با چسبهای کراتینه گیاهی مخصوص روی سر نصب می شوند. موضوع بحث ما پروتز مو است. پس بیایید راجع به خود کلمه پروتز مو صحبت کنیم.

پروتز مو

پروتز مو طبیعی یا کلاه گیس

پروتز مو یک لایه بسیار نازک است که موهای طبیعی انسان روی آن کاشت شده است. پروتز  مو طبیعی از لحاظ رنگ و جنس و حالت پوست سر را دارد. پروتز حالت مشبک دارد. یک سطحی شبکه مانند نانو که روی سر نصب می شود. این حالت مشبک باعث می شود که تارهای مو از این محافظ بیرون بیایند. جریان آب و هوا در این سطح مشبک هم نکته مهم دیگری است که از ویژگیهای پروتز است .

این نکته باعث می شود که در استحمام روزانه و استخر پروتز از سر جدا نشود. عدم خارش و عارضه در پوست سر یکی از ویژگیهای پروتز اصل است. پس پروتز در ترمیم مو یک پروتز بسیار سبک و بدون حساسیت همانند پوست سر است.

در انتخاب پروتز  مو یا کلاه گیس ، این نکته در مورد کلاه گیس می تواند شما را آگاه کند. کلاه گیس با موی طبیعی که این فقط یک عنوان گمراه کننده است. یک لایه پلاستیکی است که موی مصنوعی روی آن قرار گرفته اند. نفوذ هوا و آب به این لایه ممکن نیست چون لایه پلاستیکی هم باعث تعریق کف سر و مانع جریان آب و هوا به پوست سر می شود. این باعث می شود که عفونت و عوارض کلاه گیس در مدت زمان طولانی جلوه کند.

انواع پروتز مو

ویژگی دیگر پروتزهای مو، دوام و عمر آنهاست. ریزش مو و پارگی پروتز امکان ندارد. این پروتزها با استاندارد مرکز بهداشت یکی از قویترین برندها در ترمیم مو است. پروتز مو یکی از رکن های اصلی در ترمیم مو است. فقط یک پروتز مو با کیفیت بالا می تواند یک ترمیم مو خوب را ایجاد کند. انواع پروتزمو در بازار زیاد هستند. اما ما در مرکز ترمیم مو ، بهترین و با کیفیت ترین پروتز موی طبیعی که مختص به ترمیم مو است با جدیدترین روشها در امر خدمات مو که در معتبرترین شرکتهای ترمیم مو در دنیا تولید می شوند ، را به شما ارائه می دهیم. یک پروتز موی با کیفیت و اصل جنس موهایی بسیار نرم و چیدمان موهایی بسیار مرتب و منظم را دارد اما در یک پروتز غیر اصل و چینی این موارد دیده نمی شود.

لوازم و مواد جانبی برای نصب پروتز مو

از آنجا که ترمیم مو از زیر شاخه های محصولات آرایشی و بهداشتی محسوب میشود ، اطمینان از اینکه مواد مورد نیاز و موادی که در ساخت پروتزها استفاده می شوند ؛ داری استاندارد های بالا و مجوز های مربوطه هستند بسیار مهم است . چرا که محصولات مشابه که فاقد حداقل های بهداشتی هستند با قیمت هایی بسیار نازل وجود دارد که در طولانی مدت میتوانند موجب عوارض بسیاری برای سلامت اشخاص ایجاد کنند .
لذا ما همیشه خود را موظف می دانیم که از بهترین مواد که داری گواهینامه های معتبر بهداشت جهانی هستند استفاده کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *